Alarm motocyklowy Hibernatus Plus zbiera najlepsze opinie od klientów w Polsce. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to rozwiązanie skuteczne, chroniące akumulator i jest to alarm polskiej produkcji, więc masz pełne wsparcie serwisowe i gwarancyjne. Do kompletu znajdziesz na jego pokładzie wbudowany czujnik przechyłu (położenia). Jeśli więc zastanawiasz się jaki alarm motocyklowy wybrać, to odpowiedź może być tylko jedna: Hibernatus Plus.

Jak działa alarm motocyklowy
Na pokładzie alarmu motocyklowego znajdziesz czujnik położenia, który jest umieszczony w centrali. Ten czujnik będzie reagował w przypadku poruszenia motocykla (pochylenie wzdłużne i poprzeczne). Dzięki alarmowi motocyklowemu Hibernatus Plus będziesz mógł też zabezpieczyć schowek pod siedzeniem lub bagażnik. Sam alarm motocyklowy da sygnał dźwiękowy i wizualny (kierunkowskazy). Alarm do motocykla uzbroi się automatycznie (więc nie zapomnisz o włączeniu alarmu). Alarm uzbroi się w sposób głośny (syrena) lub cichy (bez syreny).

Jaki alarm motocyklowy
Jeśli wybierasz alarm do motocykla, to powinieneś wybrać taki, który będzie chronił Twój akumulator. Dlatego w motocyklowym alarmie Hibernatus pobór prądu w trybie czuwania to tylko 400 μA (0,4 mA). Dodatkowo sama ilość alarmów została ograniczona do 10.

Jak podłączyć alarm motocyklowy
Do podłączenia alarmu motocyklowego masz kilka przewodów. Ważne, aby uważać przed podaniem zasilania na kierunkowskazy. Jeśli w motocyklu masz światło oparte na diodach LED, to nie możesz bezpośrednio podłączyć przewodów (alarm motocyklowy Hibernatus Plus podaje 12V na kierunki). Przy podłączeniu musisz więc zastosować stabilizator 5V/3A.

Alarm Hibernatus Plus to produkt polski, więc znajdziesz w zestawie instrukcję obsługi w języku polskim oraz możesz liczyć na wsparcie serwisowe oraz gwarancyjne.

Alarm motocyklowy Warszawa
Jeśli elektryka motocyklowa nie jest Twoją mocną stroną, to kupując alarm Hibernatus do motocykla u nas, możemy Ci polecić zaufanego instalatora na terenie Warszawy.

Więcej informacji o alarmie motocyklowym znajdziesz tu -> KLIKNIJ

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji
22 663 47 58
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa