info

Czego się tu dowiesz

Na stronach dobryalarm.pl znajdziesz
rzetelne opisy markowych systemów
zabezpieczeń pojazdów.
Sprawdzisz jakie zabezpieczenie pasuje
do Twojego samochodu i wiele więcej

wiecej

Start

Zaloguj się :

Hasło :

SEO

pasek

Okazuje się że w wielu samochodach produkowanych po 2000 roku producenci standartowo montowali zamek centralny sterowany zdalnie z oryginalnego pilota. Chcąc założyć typowy autoalarm do takiego samochodu, otrzymywaliśmy dodatkowy pilot do jego sterowania. Nie było to optymalne rozwiązanie dla wielu kierowców, i wizja noszenia dodatkowego pilota zniechęcała przed założeniem zabezpieczenia.

Naprzeciw potrzebie, sterowania systemu alarmowego za pomocą oryginalnego pilota, jako jedna z pierwszych wyszła firma SEO oferując autoalarmy z serii Perfect.  Seo Perfet to seria alarmów bezpilotowych, sterowanych impulsami z instalacji elektrycznej samochodu, czyli w praktyce z oryginalnego pilota pojazdu. Sterując zdalnie otwieraniem i zamykaniem zamka centralnego w samochodzie, w instalacji elektrycznej pojawia się szereg charakterystycznych impulsów, sterujących siłownikami, światłami itp. Alarm SEO podpięty w odpowiednie punkty, wykorzystuje je i w zależności od sytuacji uzbraja się lub rozbraja.

Do samochodów nowszej generacji z cyfrową instalacją elektryczną z szyną CAN, SEO oferuje specjalną wersję Perfect CAN. Jest to standardowy alarm bezpilotowy, wyposażony w programowalny moduł do nasłuchu cyfrowych informacji. Rozbudowany program jest w stanie rozpoznać sygnały niemal wszystkich modeli pojazdów.

Ważne jest aby, montaż był przeprowadzony fachowo, przez wyszkolonych montażystów, tak aby mechaniczne (ręczne) otwieranie/zamykanie zamka w drzwiach pojazdu, nie powodowało rozbrajania/uzbrajania autoalarmu. SEO wychodzi z pomocą dla instalatorów i do wszystkich obsługiwanych przez alarm samochodów, dostarcza specjalizowane schematy montażowe które znacznie ułatwiają, wręcz podpowiadają sposób właściwego podłączenia w konkretnym aucie.SEO to najwyższa jakość produktów, to Polska marka z wieloletnim doświadczeniem która gwarantuje Perfekcyjne wykonanie.

Wychodząc z założenia iż w skutecznym zabezpieczeniu samochodów bardzo ważny jest montaż, SEO dostępne jest tylko dla zakładów montażowych, specjalizujących się w montażu zabezpieczeń elektronicznych najwyższej klasy.

Każdy model alarmu SEO posiada wbudowany przekaźnik blokady elektronicznej, który dodatkowo chroni pojazd przed nieautoryzowanym uruchomieniem silnika, ta opcja (potocznie nazywana immobiliserem) znacznie zwiększa stopień zabezpieczenia samochodu.

Potwierdzeniem skuteczności alarmów SEO jest przyznana przez Politechnikę Świętokrzyską profesjonalna klasa skuteczności PRF. Fakt ten nie jest bez znaczenia, przy zawieraniu umowy na ubezpieczenie AC w zakresie kradzież, gdzie wiele firm przyznaje zniżki za posiadanie zabezpieczenia właśnie z klasą PRF.

 

 

Aby zadowolić oczekiwania wszystkich klientów SEO oferuje wiele modeli autoalarmów zarówno bezpilotowych jak i pilotowych, analogowych i cyfrowych z następującymi oznaczeniami

- SEO Concerto

- SEO Dolphin

- SEO Perfect

- SEO Perfect CAN

Warto wspomnieć że wersje pilotowe posiadają bardzo ładne i wygodne w użytkowaniu piloty zdalnego sterowania.

 

Informacje handlowe na:

http://www.hadron.pl/kontakt.html

Dostępna oferta na:

http://www.sklep.hadron.pl/index.php?producent_id=22

Wybierz Alarm

pasek2

Marka :


Model :


Rocznik :

Współpraca

HADRONlokalizowaniegpsCarControl stopka

Kontakt Alarmy