info

Czego się tu dowiesz

Na stronach dobryalarm.pl znajdziesz
rzetelne opisy markowych systemów
zabezpieczeń pojazdów.
Sprawdzisz jakie zabezpieczenie pasuje
do Twojego samochodu i wiele więcej

wiecej

Start

Zaloguj się :

Hasło :

Albatross

pasek

Albatross

Zastanawiasz się jak naprawdę skutecznie zabezpieczyć swój samochód ?

 

 

 

Albatross proponuje jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony Twojego mienia a to za sprawą połączenia najnowszych technologii takich jak GSM i GPS. Każdy stan zabezpieczenia Albatross jak uzbrojenie, rozbrojenie, alarmowanie może być natychmiast raportowane na dowolne 4 numery telefonów komórkowych.  Daje to pełen monitoring nad chronionym obiektem jakim może być Twój pojazd.

Zalet takiego zabezpieczenia jest naprawdę wiele i z całą pewnością można do nich zaliczyć:

- nieograniczony zasięg powiadomienia

- możliwość lokalizacji pojazdu

- możliwość zadzwonienia na numer telefoniczny karty SIM w samochodzie i podsłuch

- możliwość zdalnego sterowania komendą SMS, wyjściem sterującym

- niski koszt utrzymania nawet już od 10zł /mc

 

Aby zadowolić oczekiwania każdego klienta system alarmowy Albatross oferowany jest w kilku wersjach.

Albatross S1-I http://www.sklep.hadron.pl/index.php?z=1&m=40&id=1224

jako moduł powiadomienia GSM, przeznaczony jest do współpracy z dowolnym systemem alarmowym. Istnieje możliwość jego rozbudowy o moduł GPS oraz CAN. S1-I z modułem CAN może pełnić rolę kompletnego zabezpieczenia alarmowego i przeciw kradzieżowego.

Albatross S1-ABO http://www.sklep.hadron.pl/index.php?z=1&m=40&id=481

To rozbudowany S1-I z moduł sterujący światłami i syreną co sprawia że może działać w samochodzie zupełnie autonomicznie. Jego dużym atutem są bezobsługowe piloty które same automatycznie rozbrajają autoalarm Albatross jeżeli tylko znajdą się w zasięgu z odbiornikiem.

Takie rozwiązanie docenią właściciele samochodów z oryginalnym zdalnym sterowaniem zamka centralnego np. z pilota typu kluczyk i nie chcą dodatkowego.
Albatross S1-AP http://www.sklep.hadron.pl/index.php?z=1&m=40&id=482

Podobnie jak model S1-ABO wyposażony jest w moduł sterujący światłami i syreną, z tą różnicą że w zestawie znajdują się zwykłe obsługowe piloty zdalnego sterowania. I tak jak model S1-ABO tak i S1-AP jest autonomicznym urządzeniem zabezpieczającym nie wymagającym żadnej współpracy z innym systemem alarmowym.

 

Każdy z trzech systemów Albatross umożliwia lokalizowanie pojazdu za pomocą nadajników GSM – zupełnie tak jak każdy inny telefon komórkowy wyposażony w kartę SIM. Lokalizacja ta nie wymaga specjalnych opłat czy abonamentów a jedynie należy uruchomić tą opcję na danej karcie SIM. Taka lokalizacja nie jest niestety zbyt dokładna, zwłaszcza po za miastem, dlatego zdecydowanie polecam zastosowanie modułu GPS który oferuje producent. Takie połączenie daje nam pewność że będziemy mogli zlokalizować nasz pojazd z bardzo dużą dokładnością (do 2m).

 

Działanie takiego modułu z systemem Albatross możesz wypróbować wysyłając SMS o treści o treści: 5206#g#3#  na numer telefonu  +48604371910  +48604371910 . W odpowiedzi otrzymasz link do strony www z mapą Google i lokalizacją pojazdu.

 

Warto wspomnieć że systemy Albatross nie posiadają żadnej blokady SIM i można zastosować kartę abonamentową lub przedpłatową, dowolnego dostawcy GSM.

Decydując się na Albatrosa nie będziemy musieli podpisywać żadnej umowy

 

Często można spotkać się z opinią że alarm nie chroni wystarczająco samochodu a złodziej jak będzie chciał to i tak go ukradnie. Ja jednak nie zgodzę się z tą opinią. Zabezpieczenie zabezpieczeniu nie równe i być może alarm za 80zł kupiony na allegro, amatorsko zamontowany nie daje właściwej ochrony. Profesjonalny autoalarm to doby sposób na uratowanie samochodu, a dowodem tego są zniżki w zakresie kradzież jakie udzielają ubezpieczyciele przy zawieraniu umowy na ubezpieczenie AC. Złodziej też kalkuluje i nie może sobie pozwolić na gmeranie przy aucie zbyt długo. Jeżeli ma wybór między samochodem zabezpieczonym i niezabezpieczonym to jestem przekonany że wybierze ten drugi. Mając system alarmowy i powiadomienia Albatross możemy być niemal pewni że dostaniemy natychmiastową informację o próbie kradzieży czy włamania co daje nam możliwość niezwłocznego podjęcia działań.

 

Systemy Albatross jak większość systemów alarmowych można ręcznie konfigurować, zresztą funkcji do ustawienia jest naprawdę sporo. Jednak Profesjonaliści z pewnością docenią możliwość ustawienia i zaprogramowania wszystkich nastawień za pomocą komputera i specjalnej aplikacji. To sprawia że poprawna konfiguracja jest intuicyjnie prosta i błyskawiczna.

 

Skupiłem się tu na tym co wyróżnia Albatrossy od innych systemów alarmowych i sprawia że to wyjątkowe rozwiązania. Dokładniejsze opisy funkcji oraz aktualną ofertę znajdziesz tu:
http://www.sklep.hadron.pl/index.php?producent_id=58

Wybierz Alarm

pasek2

Marka :


Model :


Rocznik :

Współpraca

HADRONlokalizowaniegpsCarControl stopka

Kontakt Alarmy