info

Czego się tu dowiesz

Na stronach dobryalarm.pl znajdziesz
rzetelne opisy markowych systemów
zabezpieczeń pojazdów.
Sprawdzisz jakie zabezpieczenie pasuje
do Twojego samochodu i wiele więcej

wiecej

Start

Zaloguj się :

Hasło :

Koniec marki EXUS

pasek

Dość dobrze pamiętam sytuacje w jakiej poznałem markę Exus, gorzej z datą ale to był chyba 2005 rok kiedy pewien młody człowiek przyszedł do mojej firmy i zaoferował sprzedaż czujników ultradźwiękowych.
He He bajerował mnie oznaczeniem CE na instrukcji, a to były czasy kiedy wszyscy latali za homologacjami europejskimi na produktach. To w końcu czasy kiedy od niedawna byliśmy w Unii Europejskiej a ja jeszcze nie wiedziałem że CE to każdy może sobie na instrukcji nadrukować i z homologacją wiele wspólnego to nie miało.
Ale firma Exus i marka produktów pod tą samą nazwą zaczęła się szybko rozwijać. Ładne graficznie, kolorowe pudełka, profesjonalne instrukcje z drukarni, były świetną oprawą dla nowych produktów które równie jak opakowanie były innowacyjne, dobrej klasy i przede wszystkim tanie. Konkurencja dostawała szału, obmyślała zasadzki, a Exus zdobywał rynek i zakreślał kolejne zrealizowane plany na wielkiej tablicy celów.

Alarmy z powiadomieniem i zdalnym uruchomieniem silnika, Turbo Timery do ochrony sprężarek, to tylko niektóre z nowinek jakie dość szybko wprowadził Exus. Niemal w każdym sezonie alarmy były odświeżane o nowe funkcje, coraz ładniejsze piloty lub o zupełnie nowe linie.
Reklama w prasie, telewizji sprawiała że klienci przychodzili i pytali konkretnie właśnie o tę markę. Instalatorzy chętnie montowali bo szybko przekonali się, że produkty z logo EXUS są trwałe, niezawodne i łatwe w instalacji.

No cóż, tak jak szybko firma powstała tak chyba jeszcze szybciej zniknęła i 2011 roku nie ma już po niej śladu. Kurczący się rynek alarmów samochodowych, zapewne nie zadowalał już właściciela firmy który postanowił się przebranżowić . Więc powodzenia z nowymi pomysłami życzę, a fanów i sympatyków Exus zapraszam tu http://www.sklep.hadron.pl/index.php?producent_id=14
po ostatnie sztuki produktów tej marki które jak zawsze trwałe, z pewnością posłużą wiele lat.

Paweł Ślubowski

Wybierz Alarm

pasek2

Marka :


Model :


Rocznik :

Współpraca

HADRONlokalizowaniegpsCarControl stopka

Kontakt Alarmy