Ds512 to nowoczesny autoalarm CAN z powiadomieniem na telefon. W jednym alarmie samochodowym z powiadomieniem dostajesz klasyczny autoalarm, powiadomienia na smartfona i urządzenie antyporwaniowe. Z poziomu telefonu możesz nie tylko mieć podgląd na lokalizację samochodu, dostajesz też kompletną informację o stanie auta.

 

Autoalarm CAN
Tytan Ds512 jest alarmem samochodowym, który podłączasz pod magistralę CAN w aucie. Ogromną zaletą takiej instalacji jest prostota i zasadniczy brak ingerencji w samochód (w porównaniu z analogowymi alarmami samochodowymi). W DS512 wystarczy w najprostszej wersji podłączyć CAN wysoki i CAN niski i właściwie alarm samochodowy z powiadomieniem masz zainstalowany. W ten sposób autoalarm CAN może zbierać informacje z samochodu.

 

Alarm samochodowy bezpilotowy
W DS512 nie trzeba dublować pilota i dlatego w zestawie tego alarmu samochodowego nie znajdziesz dodatkowych pilotów. Uzbrojenie/rozbrojenie alarmu odbywa się przez sterowanie centralnym zamkiem i dzieje się to z fabrycznego pilota.

 

Alarm samochodowy z powiadomieniem
Autoalarm CAN z powiadomieniem może działać w trzech trybach:
Full Alarm – pełny autoalarm CAN z powiadomieniem (+ sygnalizacja optyczna i dźwiękowa)
Silent Alarm – autoalarm CAN z powiadomieniem (bez sygnalizacji optycznej i dźwiękowej)
Pager – jako pager monitorujący (wykrywanie fabrycznego alarmu)
Pager OEM – pager monitorujący fabryczny system alarmowy CAN (powiadomienie)

 

Alarm samochodowy na telefon
Pobierasz aplikację na swój telefon (Android/iOS) i z jej poziomu masz możliwość obsługi alarmu samochodowego, możesz lokalizować auto i konfigurować zabezpieczenia. Poza standardowym włączeniem/wyłączeniem autoalarmu samochodowego oraz ustaleniem położenia i prędkości auta możesz sprawdzać jego status. W zależności od sposobu podłączenia aplikacja alarmu samochodowego pozwala Ci na monitorowanie stacyjki, maski, drzwi, bagażnika czy poziomu naładowania akumulatora.

 

Zdalna blokada samochodu
Swój samochód możesz zablokować telefonem. Wystarczy zamontować przekaźnik blokady i już z poziomu telefonu możesz blokować pracę silnika. Co więcej zdalna blokada samochodu jest możliwa w kilku trybach. Zablokujesz samochód zdalnie natychmiast albo gdy GPS wykryje zatrzymanie auta albo po zatrzymaniu alarm uniemożliwi ponowny rozruch. Z oczywistych względów dwa pierwsze tryby zdalnej blokady samochodu nie są zalecane.

 

Immobilizer i alarm
Autoalarm samochodowy CAN ma też funkcję immobilizera z opcjonalną sygnalizacją alarmową nieautoryzowanego zapłonu czy otwarcia drzwi. Alarm samochodowy może pełnić rolę immobilizera i wtedy aktywuje się 30 sekund po wyłączeniu zapłonu (+ przy uzbrojeniu/rozbrojeniu systemu alarmowego) aż do momentu autoryzacji (przycisk PA lub pilot Joker). W ten sposób uniemożliwia uruchomienie pojazdu. Immobilizer może wyzwalać sygnalizację alarmową (30 sekund od zapłonu bez autoryzacji, 30 sekund od otworzenia drzwi).

 

Alarm samochodowy – syrena, czujniki
Jeśli zastanawiasz się jaki alarm samochodowy wybrać, to powinieneś wybrać taki, który można rozbudować na zasadzie modułowej. Autoalarm programujesz wedle potrzeb (lub dostajesz od nas zaprogramowany, instalator także może to zrobić) i dobierasz tylko dodatki w postaci innych potrzebnych elementów. Dwa najpopularniejsze moduły dodatkowe to syrena alarmowa oraz czujniki. Syrena alarmowa może być bez własnego zasilania lub taka, która ma takie zasilanie (taka syrena ma tę zaletę, że nawet po odcięciu zasilania nadal będzie alarmować). Są też czujniki alarmowe: położenia (holowania), ruchu (ultradźwięki) i inne. Moduł kanału dodatkowego umożliwi Ci np. sterowanie ogrzewaniem postojowym z telefonu.

 

Jak podłączyć alarm samochodowy
Od nas otrzymasz urządzenie i schemat pod konkretny model samochodu. Schemat montażu alarmu samochodowego DS512 jest o tyle przejrzysty, że dostajesz go wraz ze zdjęciami, które pokazują gdzie masz się podłączyć. Schematy są w języku polskim a nasz serwis w razie pytań służy pomocą.

 

Autoalarm Warszawa
Nie musisz się oczywiście znać na instalacji alarmu samochodowego. Jeśli jesteś z Warszawy i szukasz kogoś kto założy Ci alarm samochodowy, możemy Ci oczywiście wskazać instalatora. W najprostszej wersji po prostu podstawisz samochód w konkretnie miejsce i odbierzesz auto z założonym alarmem samochodowym z powiadomieniem w Warszawie.

 

Więcej szczegółów znajdziesz tu -> KLIKNIJ

 

W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji
226634758
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa